ମାଛ ଗୋଦାମ ଲୁଟ ଘଟଣା; ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଜବତ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଜଗତପୁର: ନିମପୁର ସ୍ଥିତ ଜୈନିକ ମାଛ ଗୋଦାମରୁ ଲୁଟ ଘଟଣା । ଜଗତପୁର ପୋଲିସ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ନଗତ ଅର୍ଥ, ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ସହିତ ଚୋରା  ବାଇକ ଜବତ କରିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଜେନାପୁର ଥାନା ରେଖିଦେଇପୁର ଅଞ୍ଚଳ ର ଅଶୋକ ମଲ୍ଲିକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ଜଗତପୁର ଥାନା ନାନାକାର ଗ୍ରାମର ରହୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି l

ସୂଚନା ମୁତାବକ ନିମପୁର ମାଛ ଗୋଦାମରୁ ଚଳିତ ମାସ ୧୫ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମାଛ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଜଗତପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଏସ ଆଇ ତୃପ୍ତିମୟୀ ସାହୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଲିସ  ସ୍କୁୟଡ ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା  l ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠାରୁ ନଗଦ  ୨ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ,୩୪  ଗ୍ରାମର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଚୋରିରେ ବ୍ୟବହୃତ  ବାଇକ ଓ ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ଜବତ କରିଛି l ପୂର୍ଵରୁ ଜଗତପୁର ଥାନାରେ  ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାମ ରେ ମାମଲା ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି  l ପୋଲିସ ଏକ  ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି l

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ବ୍ରେକିଂ
ଚତୁର୍ଥ ଥର ମଧ୍ୟ ଇଡି ସମନ୍‌ ଏଡ଼ାଇଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଳି ବେହେରା ବିଜେପିରେ ସାମିଲ୍ ଦେଶରେ ୨୪  ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩,୫୯୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ ଘଟଣା : ୧୪୪୦ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ସନ୍‌ସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ ସଭାପତି ଚମ୍ପଟ; ୩ କନେଷ୍ଟବଳ ନିଲମ୍ବିତ ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ; ୫ ମୃତ ସୁରଟର ଏକ ପ୍ୟାକେଜିଂ କମ୍ପାନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ; ୨ ମୃତ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ୨୩ ଘଣ୍ଟା ମାରାଥନ୍ ରେଡ୍ ଜଗତପୁରର ଏକ ଧୂପକାଠି କାରଖାନାରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ କେନ୍ଦ୍ର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି