ସୋମବାର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଆୟ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ କମ ବ୍ୟବଧାନ ରହିବ । ବିବାହ ଓ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ । ଗୁରୁଜନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ ନାହିଁ । ଭୂମି କ୍ରୟ ବିକ୍ରୟରେ କ୍ଷତି ଏବଂ ରାଜନୀତିକ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ମୁକ୍ତ ହେବ ।

ବୃଷ: ମାନସିକ ଉଦବେଗରୁ ମୁକ୍ତ ରହିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ବଢିବ । ଆୟ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଳତା, ସଦୁପଯୋଗ, ପରୋପକାରରେ ସନ୍ତୋଷ, ଉତ୍ସାହ ଓ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାବସ୍ଥାନ ମିଳିବ । ଦୂରଯାତ୍ରା ଶୁଭଙ୍କର ହେବ ।

ମିଥୁନ: ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ସଫଳତା କମ ମିଳିବ । ଅମ୍ଲପିତ୍ତ ଜନିତ ଅସୁସ୍ଥତା ଆସିପାରେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ, କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହଯୋଗ, ଉତ୍ତମଆୟ, ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ, ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଷ୍ଠା ଓ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ।

କର୍କଟ: ଶୁଭାଶୁଭ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଆଜି ଦିନରେ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ସ୍ନେହ ସଦ୍ଦିଚ୍ଛା, ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି, ବୃତ୍ତିରେ ନିଷ୍ଠା ଓ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ସାହନର ଅଭାବ ଆସିବ । ଅଯଥା ବ୍ୟୟର ସାମ୍ନା କରିବେ । ପୂଜାପାଠରେ ଋଚି ବଢିବ ।

ସିଂହ: ଦୈହିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ନ ରହିପାରେ । ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଆସିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି, ବିଳାସ ଦ୍ରବ୍ୟକ୍ରୟ, ପ୍ରିୟ ପରିଜନଙ୍କର ବିରୋଧ ଆଦି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଆସିବ ।

କନ୍ୟା: ଥଣ୍ଡା ସର୍ଦ୍ଦି ଜନିତ ପୀଡା ପ୍ରାୟତଃ ଲାଗି ରହିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କମ ଆଗ୍ରହ, ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା, ପରିବାରରେ ସହଯୋଗ ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମଧୁର ସଂପର୍କ ଆସିବ । ଆହାର ବିହାର ନିୟମିତ ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଫଳତା ଯୋଗ ।

ତୁଳା: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ, ମନରେ ଅବସାଦ, ଦେବାଦେବୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଷ୍ଠା, କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ତଥା ଉଚ୍ଚ ବର୍ଗ ସହିତ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଆସିପାରେ । ରାଜନୀତିରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବ ।

ବିଛା: ଦିନଟି କେତେକ ବିଶେଷ ଦିଗରୁ ଶୁଭ ପ୍ରଦାୟକ ହେବ । ଦୈହିକ ଅସୁସ୍ଥିରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ ବହୁଳାଂଶରେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଅବ୍ୟବସ୍ଥିତ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ଗଠନମୂଳକ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ । ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ଶୁଭ ।

ଧନୁ: ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ସାରାଦିନ ଭୋଗ ହେବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦାତାଙ୍କ ସହିତ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ଆସିପାରେ । ଅମ୍ଳ ଅଜୀର୍ଣ୍ଣ, ଯାତ୍ରା ଅଶୁଭ, ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା, ଦେବ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ ଓ ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ।

ମକର: ପରିବେଶ ଓ ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ସ୍ଥିତିର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ରଖିବା ବେଳେବେଳେ କଷ୍ଟକର ହେବ । ଗୁରୁଜନେ ପ୍ରିୟ ଓ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲାଭ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରୋକ୍ଷ ଶତ୍ରୁ ବଢିବାର ଆଶଙ୍କା ଅଧିକ । ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ସହ ସୁସଂପର୍କ ରହିବ । ମୁଖ ମଣ୍ଡଳରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଆସିପାରେ । ପରିବାରରେ ସହଜ ବୁଝାମଣା, ଯାନବାହାନରେ ବ୍ୟୟ, ଆୟ ପରିମିତ ହେବ ।

ମୀନ: କଲ୍ୟାଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଦିନଟି ଶୁଭ କାରକ ହେବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୋଷ ଜନକ  ସ୍ଥିତି ମିଳିବ । ନୂତନ ଗୃହୋପକରଣ କ୍ରୟ, ବୈଷୟିକ ଉନ୍ନତି, ପରିବାରରେ ସହଯୋଗ ଓ ସତ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ବ୍ରେକିଂ
ଆର୍‍.କେ. ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ଏସିଏସ୍ ଦାୟିତ୍ୱ ଚତୁର୍ଥ ଥର ମଧ୍ୟ ଇଡି ସମନ୍‌ ଏଡ଼ାଇଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଳି ବେହେରା ବିଜେପିରେ ସାମିଲ୍ ଦେଶରେ ୨୪  ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩,୫୯୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ ଘଟଣା : ୧୪୪୦ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ସନ୍‌ସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ ସଭାପତି ଚମ୍ପଟ; ୩ କନେଷ୍ଟବଳ ନିଲମ୍ବିତ ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ; ୫ ମୃତ ସୁରଟର ଏକ ପ୍ୟାକେଜିଂ କମ୍ପାନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ; ୨ ମୃତ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ୨୩ ଘଣ୍ଟା ମାରାଥନ୍ ରେଡ୍ ଜଗତପୁରର ଏକ ଧୂପକାଠି କାରଖାନାରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ