ଶୋଇବା ବେଳେ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପଚାର

ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଶକ୍ତି ଆମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ମଧ୍ଯ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇଥାଏ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ମନୁଷ୍ୟ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଭଲ ବା ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖେ । ଯଦି ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ସ୍ୱପ୍ନ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆସୁଛି, ତେବେ ଘରର ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଠିକ୍ କରିବା ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । ବାସ୍ତୁରେ କିଛି ସହଜ ଉପଚାର ଅଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣାଇ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରବାହ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ମୁକ୍ତି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ ।

ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ସଙ୍କଟ ମୋଚନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସୁଛି, ତାହେଲେ ହନୁମାନଙ୍କ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଘରେ ସୁନ୍ଦରକଣ୍ଡ ପାଠ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନ ଚଳିସା ପଢନ୍ତୁ ।

ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ଯଦି ଆପଣ ଭୟାନକ କିମ୍ବା ଭୂତ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ
ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ । ଯଦି କ୍ରମାଗତ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସୁଛି ତେବେ ସକାଳେ ଉଠି କାହାକୁ କିଛି ନ କହି ତୁଳସୀ ଗଛକୁ ପୁରା ସ୍ବପ୍ନ କୁହନ୍ତୁ । ଯଦି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସୁଛି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଶଯ୍ଯା ତଳେ ଛୁରୀ ରଖନ୍ତୁ ।

ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ, ବିଛଣା ପାଖରେ ଜୋତା ରଖିଲେ ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସିଥାଏ । ତେବେ ଗଭୀର ରଙ୍ଗର ଚାଦର ଘୋଡାଇ ହୋଇ ଶୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ରାତିରେ ଅଇଁଠା ପାଟିରେ ଶୋଇବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସିଥାଏ । ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ନଦୀ, ଜଳପ୍ରପାତ କିମ୍ବା ଜଳ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ପିତ୍ରୁ ଦୋଶ କାରଣରୁ ହୋଇପାରେ । ଘରେ ନିୟମିତ ଗଙ୍ଗା ପାଣି ସିଞ୍ଚନ କରନ୍ତୁ ।

ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ । ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ବ୍ରେକିଂ