ରାଜମହଲ ଛକରେ ଟେକା ମାଡ କରି ଯୁବକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫଟାଇ ଦେଲେ ଯୁବତୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜମହଲ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉନ୍ମତ୍ତ କାଣ୍ଡ। ଟେକା ମାଡ କରି ମୋ ବସର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫଟାଇ ଦେଲେ ଯୁବତୀ। ରାଜରାସ୍ତାରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ପିଟିଥିଲେ ଯୁବତୀ। ଏପରିକି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିଥିଲେ।  ହେଲେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀ ଜଣକ  ମୋ ବସ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ବସ ଟିକେଟ ମାଗିଥିଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର।  ଯୁବତୀ ଜଣକ କିନ୍ତୁ ଟିକେଟ କାଟି ନଥିଲେ। ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଓ କଣ୍ଡକ୍ଟର ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା।  ବସ ଭିତରେ ଯୁବତୀ ଅଶ୍ଳୀଳ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଏତିକିରେ କଥା ସରି ନଥିଲା। ଓଭର ବ୍ରିଜ ତଳେ ବସ ଅଟକିବା କ୍ଷଣି ଯୁବତୀ ଜଣକ  କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘୋଷାଡି ଆଣିଥିଲେ. ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ତାଙ୍କୁ ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ।  ଏଥିରେ ବସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫାଟି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ସମସ୍ତେ ଦେଖୁଥିଲେ ବି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ କେହି ବି ସାହସ କରି ନଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ବ୍ରେକିଂ
ଚତୁର୍ଥ ଥର ମଧ୍ୟ ଇଡି ସମନ୍‌ ଏଡ଼ାଇଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଳି ବେହେରା ବିଜେପିରେ ସାମିଲ୍ ଦେଶରେ ୨୪  ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩,୫୯୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ ଘଟଣା : ୧୪୪୦ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ସନ୍‌ସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ ସଭାପତି ଚମ୍ପଟ; ୩ କନେଷ୍ଟବଳ ନିଲମ୍ବିତ ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ; ୫ ମୃତ ସୁରଟର ଏକ ପ୍ୟାକେଜିଂ କମ୍ପାନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ; ୨ ମୃତ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ୨୩ ଘଣ୍ଟା ମାରାଥନ୍ ରେଡ୍ ଜଗତପୁରର ଏକ ଧୂପକାଠି କାରଖାନାରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ କେନ୍ଦ୍ର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚିଠି